Skontaktuj się

tel 1. 69 36 36 064

tel 2. 79 60 86 059

Mapa strony

Imielin

IMIELIN

Jeżeli posiadasz pojazd osobowy, ciężarowy czy dostawczy po kolizji, skontaktuj się z nami! Jesteśmy skupem samochodów powypadkowych, który działa m.in. na terenie miejscowości Imielin. 

Zasady współpracy z nami są przejrzyste: zapewniamy bezpłatny transport pojazu z wyznaczonego miejsca auto-lawetą, płatność gotówką natychmiast przy odbiorze, szybką i w pełni legalną transakcję oraz w bezpłatną konsultację prawną w przypadku chęci ubiegania się o odszkodowanie od ubezpieczyciela!

Kim jesteśmy? Nasz skup samochodów powypadkowych działa w branży od 8 lat, każdego roku powiększając teren działalnia oraz polepszając jakość oferowanych usług. Posiadamy uprawienienie do wydawania dokumentów świadczących o ostatecznym wycofaniu auta z eksploatacji, co daje Ci pewność, że Twój pojazd nie zostanie już nigdy użyty. Mimo przeprowadzenia transakcji kupna-sprzedaży, nie odbieramy właścicielowi samochodu ubezpiecznia OC, co oznacza, że może się on ubiegać o zwrot nadpłaty z ubezpieczalni.

Jeśli zależy Ci na współpracy z oferującym atrakcyjne ceny skupem, zadzwoń do nas, a my wycenimy bezpłatnie Twój pojazd!

Skup samochodów powypadkowych Imielin zaprasza do współpracy!