Skontaktuj się

tel 1. 69 36 36 064

tel 2. 79 60 86 059

Mapa strony

Chełm Śląski

CHEŁM ŚLĄSKI

Nasz skup powypadkowych pojazdów działa również na terenie miasta Chełm Śląski oraz jego okolicznych miejscowości. Zapewniając darmowy odbiór samochodu ze wskazanego miejsca oraz płatność gotówką już przy odbiorze, dbamy o jakość oferowanych przez nas usług.

W trosce o bezpieczeństwo klienta koncentrujemy swoją uwagę na legalności transakcji kupna-sprzedaży samochodu. Jesteśmy przedsiębiorstwem posiadającym wszelkie uprawnienia do wydawania tak zwanych zaświadczeń o demontażu, które są dokumentem potwierdzającym końcowe wycofanie pojazdu z eksploatacji. Dzięki temu możesz bezpiecznie wyrejestrować samochód.

Skup samochodów powypadkowych, który prowadzimy, charakteryzują nie tylko oferowane klientom atrakcyjne ceny i korzystne warunki dokonywania transakcji, ale także możliwość uzyskania bezpłatnej porady prawnej. Chcesz powalczyć z ubezpieczycielem o odszkodowanie za wypadek? Zagwarantujemy Ci w pełni darmowe spotkanie z prawnikami.

Warto również wspomnieć, że w przeciwieństwie do podobnych autoskupów, ubezpieczenie OC pozostawiamy właścicielowi samochodu. Masz ubezpieczenie ważne jeszcze kilka miesięcy? Możesz je wypowiedzieć i otrzymać zwrot nadpłaconej sumy!

Skup samochodów powypadkowych Chełm Śląski zaprasza do współpracy!