Skontaktuj się

tel 1. 69 36 36 064

tel 2. 79 60 86 059

Mapa strony

BOJSZOWY

BOJSZOWY

Nasz skup pojazdów powypadkowych działa nie tylko na terenie większych miast, ale również miejscowości takich jak Bojszowy. Jesteśmy zainteresowani kupnem za gotówkę pojazdów osobowych, ale również dostawczych bądź ciężarowych wszelkich marek.

Za wszystkie auta płacimy gotówką od razu przy ich odbiorze pojazdem typu auto-pomoc. Transport samochodu oferujemy zupełnie za darmo! Ponadto gwarantujemy, że wszystkie formalności zostaną przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi przepisami. Jesteśmy stacją demontażu pojazdów w pełni uprawioną do wystawiania zaświadczeń o ostatecznej kasacji pojazdu, która jest zapewnieniem dla właściciela, że samochód nie zostanie już nigdy przywrócony do eksploatacji. 

OC pozostaje w Twoich rękach, więc masz możliwość odzyskania pozostałej u ubezpieczyciela nadpłaconej kwoty ubezpieczenia!

Potrzebujesz porady prawnika odnośnie odszkodowania, które chciałbyś uzyskać po wypadku? Nasz skup zapewni Ci bezpłatną darmową konsultację prawną, która pomoże Ci w dochodzeniu swoich praw.

Skup samochodów powypadkowych Bojszowy zaprasza do współpracy!