Skontaktuj się

tel 1. 69 36 36 064

tel 2. 79 60 86 059

Mapa strony

Bielsko-Biała

Bielsko-Biała

Wszystkim klientom z Bielska-Białej i okolic, którzy są zainteresowani sprzedażą swojego powypadkowego samochodu, polecamy naszą ofertę skupu pojazdów i oferujemy atrakcyjne ceny!

Nasi pracownicy bezpłatnie wycenią auto, ustalą dogodny dla Ciebie termin bezpłatnego odbioru samochodu auto-pomocą, odpowiedzą na wszelkie pytania. Kiedy kierowca przyjedzie w celu odbioru pojazdu, bezpośrednio wręczy Ci do ręki gotówkę oraz umowę kupna-sprzedaży bądź zaświadczenie o złomowaniu (jesteśmy upoważnioną do wydawania takich dokumentów legalną i zarejestrowaną stacją demontażu pojazdów). 

Nie zapominaj o tym, że możemy pomóc Ci w uzyskaniu bezpłatnej porady prawnej na temat uzyskania odszkodowania od ubezpieczalni za straty poniesione w wypadku. 

I pamiętaj, że nie odbieramy naszym klientom OC, co oznacza, że przy długo ważnym ubezpieczniu, możesz odzyskać pozostałą nadpłatę z ubezpieczalni!

Bielsko-Biała i okolice to miejsce, w którym skupujemy samochody powypadkowe i po które bezpłatnie dojeżdżamy, gwarantując naszym klientom najwyższą jakość oferowanych usług!