Skontaktuj się

tel 1. 69 36 36 064

tel 2. 79 60 86 059

Mapa strony

Śląsk

Śląsk

Nasz skup samochodów powypadkowych działa na terenie dwóch województw, w tym województwa śląskiego. Posiadamy samochody typu auto-pomoc, które są w ciągłym ruchu, aby zapewnić naszym klientom jak najszybszą obsługę i odbiór zgłaszanych pojazdów. 

Śląsk jest województwem, w którym działamy w dziedzinie skupowania pojazdów powypadkowych od wielu lat. Obsługujemy między innymi miejscowości: Bielsko-Biała, Bojszowy, Bieruń, Chełm Śląski, Imielin, Lędziny, Mysłowice, Tychy oraz okolice tych miejsc.

 

Wiemy, że w przypadku samochodów powypadkowych, sprawny i szybki odbiór auta z miejsca wypadku lub parkingu policyjnego może być kluczowy, dlatego też staramy się być możliwie najbardziej elastyczni czasowo i dostosowywać się do wyznaczanych przez klientów terminów. Chcesz sprzedać nam samochód, a musisz natychmiast usunąć go z miejsca, w którym do tej pory był zaparkowany? Zadzwoń, a odbierzemy Twój pojazd już tego samego dnia!

Jasne reguły:

  • bezpłatny odbiór pojazdu powypadkowego
  • wypłata gotówki od ręki
  • umowa kupna-sprzedaży lub zaświadczenie o złomowaniu (według uznania klienta)
  • bezpłatna porada prawna w przypadku problemów z dochodzeniem odszkodowania od ubezpieczalni
  • błyskawiczna transakcja

Pamiętaj! Pozostawiamy naszym klientom OC, co oznacza, że jeśli posiadasz jeszcze długo ważne ubezpieczenie, możesz wycofać umowę z ubezpieczalnią i uzyskać zwrot nadpłaty!

nissan_powypadkowy