Skontaktuj się

tel 1. 69 36 36 064

tel 2. 79 60 86 059

Mapa strony

Małopolska

Małopolska

Nasza firma, która zajmuje się skupem samochodów powypadkowych obsługuje terytorium województwa małopolskiego. W Małopolsce w szczególności skupujemy samochody od klientów z następujących miast i ich okolic: Andrychów, Brzeszcze, Chrzanów, Kęty, Libiąż, Oświęcim, Trzebinia, Wadowice, Wieprz.

Reguły współpracy z nami są przejrzyste: gwarantujemy darmowy odbiór pojazdu, wypłatę gotówki do ręki bezpośrednio podczas odbioru samochodu, legalną dokumentację - umowę kupna-sprzedaży lub zaświadczenie o autokasacji (jesteśmy upoważnioną do wydawania takich zaświadczeń stacją demontażu pojazdów) oraz bezpłatną pomoc prawniczą w przypadku problemu z pozyskiwaniem odszkodowania po wypadku od ubezpieczalni.

Skupujemy samochody powypadkowe osobowe, dostawcze, ciężarowe wszystkich marek. Wyceny dokonujemy na podstawie marki, modelu, rocznika, stanu pojazdu, pojemności, masy. Każda wycena jest w pełni darmowa i nie zobowiązuje do klienta do skorzystania z naszych usług. Bezpłatną wycenę można uzyskać pod numerami telefonów lub adresem mailowym:

Szukasz pewnego skupu aut po wypadku w Małopolsce, który wypłaca gotówkę natychmiastowo i dba o legalność i sprawność dokonywanych formalności? Zadzwoń do nas, kupimy Twój pojazd i przeprowadzimy Cię przez cały proces szybko i bezproblemowo.

Nie odbieramy naszym klientom OC, co oznacza, że każdy, kto posiada OC ważne przez jeszcze dłuższy okres czasu, może we własnym zakresie wypowiedzieć umowę z ubezpieczalnią i odzyskać pozostałą nadpłatę!

mazda_powypadkowa