Skontaktuj się

tel 1. 69 36 36 064

tel 2. 79 60 86 059

Mapa strony

Skup samochodów powypadkowych

Nasz auto-skup zajmuje się skupem samochodów powypadkowych wszystkich marek niezależnie od ich stanu. Jesteśmy zainteresowani nie tylko pojazdami osobowymi, ale również ciężarowymi i dostawczymi. Małopolska i Śląsk to województwa, na terenie których działamy.

 PŁACIMY GOTÓWKĄ

Za każdy samochód wypłacamy gotówkę bezpośrednio w czasie jego odbierania z wyznaczonego przez klienta miejscu. Nie płacimy na raty i nie zwodzimy klientów - gotówkę dostajesz do ręki przed przekazaniem nam swojego samochodu. 

 ODBIERAMY LAWETĄ ZA DARMO

Nie obciążamy naszych klientów kosztem odebrania samochodu samochodem typu autopomoc. Robimy to całkowicie za darmo. Jeśli samochód stoi w miastach takich jak Bieruń, Bielsko-Biała, Imielin, Katowice, Lędziny, Mikołów, Mysłowice, Pszczyna, Tychy lub Żywiec, a także w ich okolicach, to znaczy, że odbiór auta przez nasz skup samochodów powypadkowych będziesz miał zagwarantowany 100% bezpłatnie.

 LEGALNE FORMALNOŚCI

 Jeśli poszukujesz firmy, która przeprowadza wszystkie formalności zgodnie z przepisami prawa, to dobrze trafiłeś. Jako skup samochodów powypadkowych, który dba o dobro klienta, legalność zawieranej transakcji stawiamy na pierwszym miejscu. Nie chcesz sprzedawać samochodu na umowę kupna-sprzedaży? Nie musisz! U nas możesz wybrać dokument, który otrzymasz przy przekazywaniu samochodu do naszego autoskupu. Oprócz standardowej umowy kupna-sprzedaży możesz wybrać również zaświadczenie o kasacji, ponieważ jesteśmy działającą na mocy zezwolenia od Marszałka Województwa legalną stacją demontażu pojazdów.

ZASIĘG NASZEJ DZIAŁALNOŚCI

Śląsk i Małopolska to województwa, w których świadczymy swoje usługi. Jeśli jesteś z województwa małopolskiego lub śląskiego i posiadasz pojazd do sprzedania, wykonaj do nas jeden szybki telefon bądź napisz jednego krótkiego maila, a my bezpłatnie wycenimy Twój pojazd i po nawiązaniu kontaktu i ustaleniu szczegółów, przejdziemy do dalszych czynności.

 

 Śląsk Małopolska